Lightomania یک بازی پازلی و جالب برای ویندوز فون

Lightomania-یک-بازی-پازلی-و-جالب-برای-ویندوز-فون

Lightomania یک بازی پازلی و جالب برای ویندوز فون است که در ان شما باید موجودات توپی شکل را بکشید و پرتاب کنید و انها میتونن لامپ ها را بردارید. شما به ترتیب میتوانید این موجودات را هدف گیری کنید و مسیرشان را مشخص کنید و از موانع عبور دهید تا در نهایت به لامپ برسند.

این بازی پازلی برای رم های ۵۱۲ مگابایت نیز موجود است و سرشار از انیمیشن ها و محیط های رنگارنگ است. این بازی بر روی دیگر پلتفرم ها نیز توانسته موفقیت خوبی را برای کسب محبوبیت خود کسب کند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/5bd07907-471d-4e00-bd5d-2c13f39a96c3?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

داستان بازی Lightomania به این نحو است که شما کنترل دو موجود توپی و شیطون را در دست دارید که به روشنایی و نور معتاد شده اند و تصمیم گرفته اند هر لامپ روشنی را دیدند انها را بدزدند. انها فقط به کمک شما احتیاج دارند تا این کار را انجام دهند.

Lightomania دارای ۱۰۲ مرحله بازی داخل خود است که در پنج بسته ارائه میشوند. بازی با بسته اولیه که اموزشی است و دارای ۶ مرحله است شروع میشود، در این مراحل شما اموزش کنترل و کلیات بازی را یاد میگیرید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/a1b7076d-2554-4a81-805e-cbfe9a5792bb?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

بازی در اتاق هایی اتفاق می افتد که دکور های متفاوتی دارند و در هر مرحله یک لامپ در بالای صفحه قرار دارد که شما باید خودتان را به ان برسانید. در پایین صفحه نیز تعداد حرکات شما نمایش داده میشود، حرکات شما هر چه کمتر باشد امتیاز بیشتری کسب میکنید و میتوانید بال ها را کامل پر کنید. البته در مسیر رسیدن به لامپ جرقه های الکتریکی وجود دارند که سه تا هستند و جمع اوری کردن هر سه این جرقه ها و حرکات شما امتیاز نهایی تان را مشخص میکند.

موانع مختلفی نیز سر راه شما قرار دارند که باید مواظب انها نیز باشید. اگر در مرحله ای گیر کردید از دکمه کمک استفاده کنید تا در محیطی سیاه و سفید روش عادی عبور از مرحله به شما نمایش داده میشود. در بازی فقط فرصت یک کمک دارید و برای کمک های بیشتر باید انها را خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept