HTC با مایکروسافت برای گوشی های ویندوز ۱۰ همکاری نزدیکی دارد

HTC با مایکروسافت برای گوشی های ویندوز 10 همکاری نزدیکی دارد

در کنار گوشی پرچمدار HTC One M9 اندرویدی شرکت اچ تی سی که ان را جدیدا به بازار عرصه کرده است این شرکت اعلام کرد که HTC با مایکروسافت برای گوشی های ویندوز ۱۰ همکاری نزدیکی دارد تا گوشی های جدید با سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه کند.

سال پیش بود که شرکت اچ تی سی پرچدار اندرویدی خود با عنوان HTC One M8 عرضه شد و نسخه ویندوز ان نیز در بازار قرار گرفت. زمانی که از نسخه ویندوز این پرچمدار جدید از Chia-Lin Chang مدیر بازاریانی جهانی این گوشی پرسیده شد او جواب داد که شرکت با مایکروسافت در حال کار برای عرضه گوشی با سیستم عامل ویندوز ۱۰ است.

” ما خواهیم دید که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز چگونه صعود خواهد کرد و کجا در خط HTC قرار خواهد گرفت.”

او همچنان گفت در ربع سوم سال اخبار بیشتری درباره این برنامه و همکاری را منتشر خواهد کرد. اچ تی سی شرکتی است که هم با مایکروسافت خوب است و هم بد! این شرکت صرفا چند گوشی متنوع و گوناگون از ویندوز فون را منتشر کرده ولی خود را منع میکند از اینکه انها را دربازاریابی خود قرار دهد.

همچنین گوشی هایی که بیرون داده است را گاهی پشتیبانی میکند و گاهی دست از پشتیبانی انها برمیدارد، پرچمدار M8 هم در تعداد محدود در دسترس است. ایا شما علاقه ای دارید تا پرچمدار بعدی شرکت اچ تی سی را با ویندوز ۱۰ ببینید و ان را بخرید؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept