Gestures برای ویندوز فون بدون لمس گوشی را جواب دهید و ویژگی های بیشتر

Gestures برای ویندوز فون بدون لمس گوشی را جواب دهید و ویژگی های بیشتر

مطمئن شوید که از برنامه Glance برای ویندوز فون استفاده میکنید تا بتوانید نوتیفیکشن ها را بدون اینکه صفحه قفل را باز کنید داشته باشید. اکنون مایکروسافت از این نیز حرفه ای تر عمل میکند، با Gestures Beta میتوانید بصورت اتوماتیک بدون اینکه صفحه گوشی خود را لمس کنید، گوشیتان را جواب دهید وقتی که ان را بر روی گوشی خود قرار دهید.

 

دانلود ویدیو

در ویدیو بالا تمام قابلیت هایی که با این برنامه میتوان استفاده کرد و با دیدن ان قشنگ متوجه میشوید که چگونه کار میکند. اورده شده اند که عبارتند از:

  • تلفن را جواب دهید فقط با قرار دادن گوشی بر روی گوش خود
  • میکروفن گوشی را با قرار دادن گوشی بصورت برعکس و به پشت خود بر روی یک صفحه صاف غیرفعال کنید تا صدای بیرون به مخاطب نرسد.
  • گوشی خود را بر روی یک سطح صاف قرار دهید تا بلندگو یا اسپیکر فعال شود
  • وقتی در حال صحبت نیستید اگر گوشی را به پایین بچرخانید گوشی روی حالت بیصدا قرار میگیرد.

این نسخه اولیه این برنامه هست و مسلما در نسخه های بعد کاملتر خواهد شد و البته که ویژگی های بیشتری پیدا خواهد کرد. بعد از نصب برنامه نیاز به خاموش روشن کردن برنامه دارید برای اینکه این برنامه فعال شود. همچنین این قابلیت ها بر روی گوشی های مایکروسافت لومیا ۶۳۵ و لومیا ۶۳۰ و لومیا ۵۳۰ دارای محدودیت کارکرد است.

ایا از کارکرد های جالب این برنامه لذت بردید؟ مایکروسافت برنامه خوبی را منتشر کرد؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept