Developer devices با Preview for Developers فرق دارند و متاسفانه شما هنوز اپدیتی را دریافت نمیکنید.

Lumia_920_OTA_updateآپدیت نسخه پیش نمایش ویندوزفون 8.1

همین امروز بود که تیم دولوپر نوکیا در توییتی اعلام کرد که developer devices آپدیت ساین را دریافت می کنند. لومیا ۹۲۰ اپدیت ساین را اکنون دریافت میکند و لومیا ۶۲۰ نیز اپدیت را این هفته و لومیا ۸۲۰ نیز در سپتامبر. خبر خوبی است، درسته؟

متاسفانه برخی سایت ها این خبر را به اشتباه معنی کرده اند و خبر را با چنین محتوایی منتشر کرده اند “افرادی که ویندوزفون نسخه دولوپر را نصب کرده اند اپدیت را دریافت میکنند” که این دور از واقعیت و رویایی کذب است.

Developer devices با Preview for Developers یکی نیستند

اگر به خبر دقت کنید این متن در توییت گفته شده ” Developer devices ” که با لومیا هایی که ویندوزفون نسخه دولوپر را نصب کرده اند تفاوت دارد. ببینید معنی Developer devices میشه دستگاه های دولوپر و این به دستگاه های خاصی القا میشه که در دست برخی اشخاص خاص و برنامه نویس است و یا در کنفراس ها به افرادی داده میشود و حتی این گوشی ها برند لومیا Lumia را هم ندارند. حال در طرف دیگر قضیه اصطلاح ویندوزفون نسخه Preview for Developers را داریم و این بدان معناست که هر شخصی که گوشی لومیا خریده است میتواند نسخه ازمایشی نرم افزاری ویندوزفون ۸٫۱ را بر روی دستگاه خود نصب کند.

Preview for Developers به معنای نسخه ازمایشی ویندوزفون ۸٫۱ است و Developer devices دستگاه هایی خاص هستند که مخصوص برخی برنامه نویسان و افراد خاصی میباشند.

Developer devices کسانی هستند که مورد خطاب نوکیا در توییت بوده اند و این خبر و اطلاعات ان صرفا مربوط به ان افراد است. میتوانید توییت تیم دولوپر نوکیا را در زیر مشاهده کنید:

Developer devices با Preview for Developers فرق دارند و متاسفانه شما اپدیت را دریافت نمیکنید.

پس با این توضیحات مشخص میشود که شما کاربر عادی که یک گوشی ویندوزفونی خریده اید و گوشی خود را با ویندوزفون Preview for Developers اپدیت کرده اید یک کاربر عادی ویندوزفون هستید. دقت داشته باشید که شما بهیچ وجه یک developer device ندارید و جزو این افراد حساب نمیشوید.

اگر شما Preview for Developers را دارید باید بدانید که هیچ خبر خاصی در مورد اپدیت لومیا ساین برای شما نیست. و اگر خبر جدیدی برای شما منتشر شود ما یکی از سایت هایی هستیم که به سرعت ان را بصورت صحیح و درست برای شما منتشر خواهیم کرد. حالا میتونید در ارامش از زندگی خود لذت ببرید بجای اینکه مرتب گوشی خودتون رو چک کنید و منتظر امدن یک اپدیت باشید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept