Despicable Me: Minion Rush برای ویندوز فون دیگر اپدیت نخواهد شد

Despicable Me: Minion Rush برای ویندوز فون دیگر اپدیت نخواهد شد

بازی محبوب Despicable Me: Minion Rush برای ویندوز فون که بر اساس انیمیشن معروف Despicable Me ساخته شده است دیگر اپدیتی دریافت نخواهد کرد. این گفته ایست که صفحه رسمی بازی در فیسبوک ان را منتشر کرده است.

این بازی سبک Endless Runner که از سوی شرکت گیم لافت در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود اکنون و همیشه بر روی استور ویندوز فون موجود است و هر وقت بخواهید میتوانید ان را دانلود کنید و از ان لذت ببرید ولی دیگر اپدیتی برای ان منتشر نخواهد شد.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/ba5c37f2-579f-4964-9923-a25fe7785222?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

” با وجود سال های باورنکردنی که ما با Despicable Me: Minion Rush در کنار شما بودیم با قلبی اندوهگین باید بگوییم که نسخه ویندوز و ویندوز فون این بازی دیگر اپدیتی را دریافت نخواهد کرد.

برای اینکه همکاری خود را که از سال گذشته شروع شده بود را جشن بگیریم به کاربران ویندوز این بازی جوایز گیفت کارت در داخل بازی داده خواهد شد.

از این قضیه مطمئن باشید که بازی همیشه بر روی استور وجود خواهد داشت و میتوانید ان را دانلود و نصب کنید و از بازی لذت ببرید.

متشکرم از شما، تیم The Minion Rush”

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept