Candy Crush Saga, Lumia Moments و Motion Data اپدیت شدند

Candy Crush Saga برای ویندوز فون یک بازی پازلی و محبوب

همینطور که به اخر هفته نزدیک میشویم برخی برنامه های ویندوز فون اپدیت نسبتا مهمی را دریافت کردند. از این برنامه ها میتوان Candy Crush Saga, Lumia Moments و Motion Data را نام برد که اپدیت شدند .

بازی Candy Crush Saga

در این اپدیت جدید بازی کندی کراش ساگا بدنبال اضافه شدن مراحل جدید نباشید ولی همیشه رفع باگ و بهتر شدن عملکرد بازی را داریم. یک بازی محبوب که قول داده است تا بسرعت برای ویندوز ۱۰ موبایل نیز منتشر شود.

برنامه عکاسی Lumia Moments برای ویندوز فون منتشر شد

برنامه عکاسی Lumia Moments

یک برنامه عکاسی خیلی خوب که به نسخه ۲۰۱۵٫۴۱۴٫۱۱۰۷٫۴۸۹۱ ارتقا پیدا کرد و این برنامه به کاربر اجازه میدهد تا از بین فیلمبرداری هایش از هر لحظه ای که میخواهد یک عکس بردارد و ان را با فرمت عکس نیز ذخیره کند. این برنامه فقط بر روی گوشی هایی با لومیا Denim قابل نصب است.

Motion Data چیست ؟ بر روی کدام گوشی های نوکیا لومیا موجود است ؟

برنامه Motion Data

این برنامه جالب و کاربردی فقط در برخی لومیا ها کاربرد کامل خود را دارد و به کاربران اجازه میدهد تا تعداد قدم های خود را داشته باشند و البته مکان خود و مسافتی که طی کرده اند را محاسبه کنند. این برنامه در نسخه قبلی خود ویژگی های زیادی دریافت کرد ولی اکنون صرفا رفع باگ و پیشرفت ها را داشته است.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept