Battery Saver برای ویندوز فون با فیلتر برنامه ها بر اساس مصرف در زمان اپدیت شد

Battery Saver برای ویندوز فون با فیلتر برنامه ها بر اساس مصرف در زمان اپدیت شد

Battery Saver برای ویندوز فون اپدیت شد. این برنامه سیستمی به شما این اچازه را میدهد تا مصرف باتری برنامه ها را بصورت جداگانه مشاهده کنید و بوسیله این برنامه میتوانید فعال بودن برنامه ها در پس زمینه را غیرفعال کنید تا شارژ کمتری مصرف شود. این برنامه در اخرین اپدیت خود فیلتر و جداکردن مصرف باتری برنامه ها را بر اساس زمان شامل میشود.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c3f5cd07-3035-40fc-84e2-d4caba497304?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

تغییرات Battery Saver برای ویندوز فون در نسخه ۱٫۰٫۱۴۲۰۱٫۰

  • فعالیت پس زمینه و فعالیت باز بودن برنامه که بوسیله این دو قسمت میتوانید در دو نوار جداگانه میزان درصد مصرف شارژ باتری را زمانیکه برنامه در حال استفاده بوده و همچنین زمانیکه در پس زمینه فعال بوده است را مشاهده کنید.
  • فیلتر بر اساس زمان: با این ویژگی برنامه ها در فیلتر های زمانی مختلف دسته بندی میشوند. بطور مثال شما میتوانید مصرف برنامه ها را در ۲۴ ساعت گذشته، دو روز گذشته و یا در هفته پیش مشاهده کنید.
  • در صفحه Battery Saver اکنون تنظیمات بیشتری برای فعال کردن این ویژگی وجود دارد که میتوانید هر حالتی که خواستید را انتخاب کنید.
  • اگر شما برنامه را در صفحه اصلی پین کنید میتوانید از کاشی زنده این برنامه لذت ببرید (به نسخه ۸٫۱٫۱۴۲۰۳ یا بالاتر احتیاج دارید برای این ویژگی)
  • همچنین میتوانید این گزینه را در quick settings قرار دهید و بسرعت به ان دسترسی داشته باشید.(به نسخه ۸٫۱٫۱۴۲۰۳ یا بالاتر احتیاج دارید برای این ویژگی)
  • ویژگی دیگری به برنامه اضافه شده که میتوانید با فعال کردن گزینه ای گوشی خود را تا بار دیگری که به شارژ میزنید در حالت Battery Saver قرار بگیرد.
  • اکنون درصد باتری به صورت عددی نشان داده میشود. بهمراه حالت نواری که قبلا نشان داده میشد اکنون درصد بصورت عددی نیز نمایش داده میشود تا نوار مصرف شارژ باتری با معناتر و دقیقتر حساب شود.

در اپدیت این برنامه به نسخه ۱٫۰٫۱۴۲۰۱٫۰ اپدیت شد و لیست تغییرات رسمی در استور ویندوز فون قرار نگرفت، ولی با یک نگاه کلی به برنامه میتوان تغییرات بالا را بخوبی مشاهده کرد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept