Age of Empires: World Domination برای ویندوز فون تا ۲۰۱۵ تاخیر خواهد داشت

Age-of-Empires-World-Domination-برای-ویندوز-فون-تا-2015-تاخیر-خواهد-داشت

سایت رسمی بازی Age of Empires: World Domination مطلبی را منتشر کرد مبنی بر اینکه انتشار این بازی باز هم با تاخیر روبه رو خواهد بود. این بازی که سبک استراتژیک دارد و قرار است برای هر سه پلتفرم ویندوز فون – ای او اس و اندروید منتشر شود قرار بود تابستان امسال وارد استور شود ولی با تاخیر روبه رو شد و اکنون نیز تاخیری دوباره خورد و برنامه نویس این بازی خبر از این داده که احتمالا بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

مطلبی که KLab برنامه نویس این بازی رسما در سایت منتشر کرده این است:

” از روز اول در Age of Empires: World Domination هدف ما این بود که یک بازی تازه و جذاب را معرفی کنیم. در حالیکه در طول ساخت این بازی سختی های زیادی کشیدیم این قضیه را متوجه شدیم که انتشار زود این بازی باعث میشود که کیفیت قربانی شود. انتشار این بازی در سال ۲۰۱۵ باعث میشود که یک کیفیت عالی را برای کاربران جدید و یا کاربرانی که از قبل با ما بوده اند بیاوریم. ما خیلی خوشحالیم که شما نظرات خود را به ما میگویید و همچنان منتظر و مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. برای تمام پشتیبانی و حمایت های شما ممنونیم.”

البته مایکروسافت و این تیم برنامه نویس یک بازی دیگر به نام Age of Empires: Castle Siege را برای ویندوز فون معرفی کرده اند.

منبع: وبسایت Age of Empires: World Domination

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept