۹ بازی پولی Disney ویندوز فون بمدت یک هفته رایگان شدند

8 بازی پولی Disney ویندوز فون بمدت یک هفته رایگان شدند

این یک هدیه از طرف مایکروسافت و شرکت دیزنی است که هم اکنون میتوانید ۹ بازی پولی Disney ویندوز فون را با تخفیفی برابر ۱۰۰ درصد یا همان رایگان از استور ویندوز فون به مدت یک هفته دریافت کنید.

اما این بازی ها کدام هستند؟ بیایید نگاهی به این بازی ها بیاندازیم و اگر انها را قبلا میخواستید و بخاطر پولی بدون انها را نگرفته اید پس هر چه سریعتر ان را دانلود کنید.

بازی Where’s My Water ویندوز فون

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/a2573865-1582-47e9-8db4-10958cfed8f2?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

سبک این بازی همچون بازی بالاست ولی در این جا هدف رساندن اب به تمساح ماجراست تا بتواند حمام کند و حواستان باشد تا اب کثیف را به او نرسانید. (دانلود بازی)

بازی Where’s My Perry ویندوز فون

این بازی در حالت عادی با قیمت ۲٫۹۹ دلار در استور است که هم اکنون بمدت یک هفته رایگان شده است. در این بازی باید به کاراگاه کمک کنید تا از مراحل پازلی عبور کند و به مقصد خود برسد. (دانلود بازی)

بازی Temple Run Brave ویندوز فون

از نام بازی مشخص است که کاملا سبکی همچون بازی بالا دارد و به نام فرار از معبد است اما اینجا شخصیت کارتون زیبا Brave را داریم که در حال دویدن است. (دانلود بازی)

بازی Temple Run Oz ویندوز فون

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/e26c5465-aac8-4596-9831-10537dba54b1?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

یک بازی زیبا در سبک دوندگی بی نهایت Endless Runner که در ان باید در غار فرار کنید و تا جایی که میتوانید از آن فاصله بگیرید و امتیاز بیشتری کسب کنید. (دانلود بازی)

بازی Disney Solitaire ویندوز فون

بازی های ورق به سبک دیزنی که در ۱۲۰ مرحله مختلف با سبک های کاملا مختلف بازی با کارت و ورق را باید انجام دهید. (دانلود بازی)

بازی Where’s My Water? Featuring XYY ویندوز فون

نام بازی مشخص کرده که در سبک همان “آب من کجاست میباشد و اینبار باید شخصیت محبوب چینی را از دست گرگ نجات دهید و آب را به بره برسانید و آتش را خاموش کنید. (دانلود بازی)

بازی Lost Light ویندوز فون

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/176fdadf-600d-4ae3-a3fb-63ce0d5e2449?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

علاوه بر اینکه یک بازی پازلی را انجام میدهید میخواهید بازی های زدن همشکل ها را نیز انجام دهید؟ و شاید کمی هم بخواهید از ذهن خود استفاده کنید و کمی هم از ریاضیات استفاده کنید. (دانلود بازی)

بازی Disney Checkout Challenge ویندوز فون

در یک فروشگاه فروشنده هایی که کالا ها را اسکن میکنند و بارکد خوان را بر روی ان قرار میدهند را دیده اید؟ چقدر میتوانید همچون انها باشید و سریع کار کنید؟ (دانلود بازی)

بازی Where’s My Mickey ویندوز فون

سبک بازی کاملا تکراری مثل نسخه های قبل ولی با شخصیت و محیط های گوناگون. (دانلود بازی)

تمام بازی های بالا بغیر از بازی اول با قیمت ۱٫۹۹ دلار در استور ویندوز فون موجود بودند و اکنون رایگان شده اند و به یاد داشته باشید که این بازی ها فقط بمدت یک هفته رایگان شده اند و بعد از ان دوباره به حالت اولیه و پولی برمیگردند. شما کدام یک را دوست داشتید در گوشی خود داشته باشید؟ پس هر چه سریعتر انها را تا قبل از هفته دیگر بر روی گوشی خود نصب کنید. لینک دانلود بازی ها در اخر توضیح انها قرار داده شده است و کافیست بر روی ان کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept