۵۰۰ هزار لومیا ۵۳۵ تا کنون به هند فرستاده شده است، به چه معناست؟

مایکروسافت اپدیتی برای مشکل حساسیت لمس لومیا 535 منتشر خواهد کرد

بر طبق اخرین اخبار بیش از ۵۰۰ هزار لومیا ۵۳۵ اولین گوشی مایکروسافت که نام مایکروسافت را بر روی خود داشت به کشور هند فرستاده شده است.

بر اساس گزارش سایت Zauba تعداد ۵۰۲,۵۶۸ عدد از گوشی ۵ اینچی مایکروسافت از چین به هند فرستاده شده است. امار نشان میدهد که تقریبا نصف این تعداد یعنی ۲۳۷,۰۴۰ در ماه ژانویه فرستاده شده اند. قیمت این گوشی ۱۵۰ دلار است. البته که این تعداد که فرستاده شده با تعداد گوشی لومیا ۵۲۵ هایی که فروخته شده است در تضاد است.

مایکروسافت تعداد پیشنهاد های ویژه برای کسانی که این گوشی را در هند میخرند ارائه داده است که میتوان خرید رایگان کتاب از Flipkart و دو ماه عضویت رایگان در BoxTV و پیشنهاد های بیشتر اشاره کرد.

مسئله ای که عجیب تر است و برای همه ممکن است پیش بیاید اینست که نیم میلیون از این نوع گوشی که به کشوری همچون هند فرستاده شوند کمی زیاد بنظر نمیرسد؟

لومیا ۵۳۵ با اماکانات زیادی که دارد چیزی بیشتر از یک گوشی ارزان قیمت است هر چند که از لحاظ قیمت جزو ارزان ترین ها محسوب میشود و اکنون سهم ۴٫۱% از کل گوشی های ویندوز فون را دارد.  اینگونه شاید بتوان گفت لومیا ۵۳۵ جایگزین خوبی برای لومیا ۵۳۰ است. لومیا ۵۳۵ ها شاید جذب بازار شوند، بنابراین ما مینشینیم و منتظر اخبار در این زمینه میشویم تا اطلاعات بیشتری دریافت کنیم.

منبع: Zauba

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept