دانلود بازی SongArc بازی شگفت انگیز موسیقیایی ویندوزفون، موسیقی تان را خودتان بنوازید

دانلود بازی SongArc یک بازی موسیقیایی ویندوزفون، موسیقی تان را خودتان بنوازید

بازی SongArc به شما اجازه میدهد تا موسیقی و آهنگ خود را خودتان با انگشتانتان بنوازید! یک بازی موسیقیایی ریتمیک جذاب که مخصوص پلتفرم ویندوزفون میباشد. در SongArc شما همراه با آهنگ باید الگوهایی را بنوازید و در واقع طوری حس میشود که اگار بصورت واقعی در حال نواختن با ابزار واقعی موسیقی هستید.

این بازی فوق العاده در همان اوایل انتشار در استور ویندوزفون محبوب شد و کاربران زیادی پیدا کرد و بعد از مدتی، اکنون به بازی اول موسیقی در استور لقب گرفته است. برای توضیح این سبک بازی باید گفت که در این بازی در صفحه ای که پیش روی شما قرار میگیرد ابتدا یک موسیقی پخش میشود و همراه با آن در الگویی هماهنگ با موسیقی شکلک هایی عبور میکنند که باید آنها را بزنید و در واقع بصورت ریتمیک با بازی الگو را انجام دهید.

این بازی ویژگی فوق العاده ای دارد که ان را از دیگر بازی های این سبک جدا میکند SongArc یک بازی منحصر بفرد در این زمینه است. این بازی در یک صفحه نیم دایره ای اجرا میشود که اشکال مختفی همون مثلث به سمت اطراف می آیند و شما باید به محض رسیدن انها به لبه دایره انها را بزنید. خب بازی به اینجا ختم نمیشود و جذابیت های بسیاری بیشتری را برای شما خواهد داشت. این بازی از درام نیز پشتیبانی میکند بصورتی که وقتی درام کوبیده میشود شما نیز باید گوشی خود را یک تکان کوچک بدهید و به ادامه آهنگ بپردازید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/b2944aac-f7a8-43fe-a055-92334800fdf2?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

ویژگی خاصی که این بازی را فوق العاده و شگفت انگیز میکند این است که برای آهنگ ها Sheet های خاصی نوشته شده که میتوانید آنها را انجام دهید. اما، اگر از آن راضی نیستید، میتوانید Sheet مخصوص به خود را برای اهنگ مورد علاقتان بسازید و آن را با باقی بازیکنان به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از ویژگی های خاص اینست که بازی SongArc به شما تعداد حدودی اهنگ نمیدهد و نه تنها البومی از اهنگ ها را ندارد بلکه به شما اجازه میدهد از هر آهنگی که به آن علاقه دارید در XboxMusic خود قرار بدهید و از آن استفاده کنید و این واقعا شگفت انگیز است.

بازی دارای ویژگی های بسیار زیادتری نیز هست که به شما توصیه میکنیم اگر علاقه مند به بازی های موسیقیایی هستید این بازی را حتما امتحان کنید و از ویژگی های جالب آن نهایت لذت را ببرید.

✔ لینک دانلود بازی موسیقیایی SongArc از استور – ویندوزفون ۷٫۵ و ۸ و ۸٫۱ – حجم ۳۰ مگابایت

1 نظر
  1. علیرضا عالمی کاربر می گوید

    دوست من موفق باشی
    بسیار جذاب و علی بود

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept