دانلود بازی Dark Way Down ویندوزفون، در این بازی فکری نور را پیدا کنید

دانلود بازی Dark Way Down ویندوزفون، در این بازی فکری نور را پیدا کنید

ما عاشق بازی هایی هستیم که ایده های تازه ای را به نمایش می گذارند. Dark Way Down یک بازی پازلی و فکری که توسط Daniel Fairley ساخته شده، یکی از این بازی هاست که حجم کمی نیز دارد. این بازی که به تازگی برای ویندوزفون، اندروید و iOS منتشر شده، بسیار ساده است.

دانلود بازی Dark Way Down ویندوزفون، در این بازی فکری نور را پیدا کنید

سبک بازی بسیار ساده است. هدف بازی این است که شما با حرکت بر روی کاشی ها تمام کاشی ها را روشن کنید و البته قبل از اینکه حرکات شما تمام شود. برای حرکت کردن کافیست فقط انگشت خود را روی صفحه بکشید. اگر روی کاشی ای که قبلا روشن شده است بروید، آن کاشی خاموش می شود. هرچه در بازی جلوتر می روید کاشی های جدیدتری به شما معرفی می شود، در بعضی مراحل دیوارهایی وجود دارد که نمی توانید از آن ها عبور کنید و همانند بازی های قدیمی آتاری و … اگر در کناره سمت چپ صفحه باشید و به سمت چپ حرکت کنید از کناره سمت راست صفحه سر در می آورید و برعکس.

این بازی کلا ۲۵ مرحله دارد که به جای اعداد با اسم هایی مانند آغاز، گم شده، غریبه و … مشخص شده اند. Dark Way Down از صفحه نمایش های HD پشتیبانی می کند.

در بالای صفحه بازی نیز دو گزینه برای تکرار بازی وجود دارد که هر جا احساس کردید اشتباه رفته اید میتوانید آن را دوباره شروع کنید و البته دکمه ای نیز برای تنظیم موسیقی بازی و برخی تنظیمات خاص وجود دارد. گرافیک بازی بسیار ساده است. بازی Dark Way Down داستان پیدا کردن نور در تاریکی هاست.

لینک دانلود بازی Dark Way Down از استور – ویندوزفون ۸ و ۸٫۱ – حجم ۹ مگابایت 

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept