انتقال اطلاعات بین اندروید و ویندوز فون به راحتی با Switch to Windows Phone

براحتی از اندروید به ویندوز فون بیایید و اطلاعاتتان را منتقل کنید

اگر شما میخواهید از گوشی اندروید خود به ویندوز فون بیایید و اطلاعاتتان را از دست ندهید مایکروسافت یک برنامه منتشر کرده که اینکار را برای شما خیلی راحت میکند و میتوانید اطلاعتتان را براحتی به گوشی جدیدتان منتقل کنید.

براحتی از اندروید به ویندوز فون بیایید و اطلاعاتتان را منتقل کنید

بدون اینکه هیچ اطلاعاتی را از دست بدهید و دیگر لازم نیست نگران این باشید، برنامه Switch to Windows Phone برای ویندوز فون که در استور موجود است و همچنین در اندروید نیز این برنامه موجود است و از بازارهای گوگل همچون گوگل پلی میتوانید آن را دانلود کنید و لینک آن در پایین این مطلب نیز قرار خواهد گرفت.

برنامه Switch to Windows Phone اطلاعات زیر را بین اندروید و ویندوز فون منتقل میکند:

  • مخاطبین و شماره تلفن ها
  • پیامک ها
  • عکس ها
  • ویدیو ها
  • موسیقی و آهنگ ها

ابتدا باید برنامه را بر روی گوشی اندروید اجرا کنید که دیتا مورد نظرمان در آنجا ذخیره شده است. اگر حتی گوشی جدید ویندوز فون خودتان را تنظیم نیز نکرده اید و یا آن را ندارید میتوانید اطلاعات را در برنامه One Drive ذخیره کنید و سپس آن را وارد گوشی کرده و همگام کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/3aeb03c4-9233-4831-b171-8264c6d4c8c3?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

در حالتی که گوشی جدید نزد شماست با اتصال به وای فای میتوانید اطلاعات را از گوشی قدیمی به گوشی جدید منتقل کنید و برای این کار فقط لازم است در گوشی جدید دریافت اطلاعات را تایید کنید.

و تمام شد و همه اطلاعتتان را ظرف مدت کوتاهی در گوشی ویندوز فونی خود خواهی داشت و میتوانید از گوشی جدیدتان با حفظ اطلاعات قبلی تان لذت ببرید.

1 نظر
  1. Mohsen کاربر می گوید

    سلام
    یه سوال این برنامه دو طرفه است یعنی از ویندوز فون به اندروید هم میشه اطلاعات جابجا کرد چون من این مشگل رو در رابطه با انتقال دفتر تلفن ویندوز فون به اندروید داشتم و با شما هم در میان گذاشتم اما آخر نشد .

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept