دانلود بازی Zombie Shooter Defense ویندوزفون، دنیا را از دست حیوانات زامبی نجات دهید

دانلود بازی Zombie Shooter Defense ویندوزفون، دنیا را از دست حیوانات زامبی نجات دهیدزمان آن رسیده که قبل از آنکه زامبیها دنیا را بگیرند و تبدیل به apocalypse شوند جلوی آنها را بگیرید. این بازی ماشبه بازی بازی تیراندازی Space Defense میباشد. در Zombie Shooter Defense به جای این که انسان ها تبدیل به زامبی شده باشن حیوان ها هستن که تبدیل به زامبی شدند و در این میون که هیج کس امیدی به آینده نداره شما باید با کمک کردن به این دختربچه کوچک اما شجاع این حیوان های زامبی شده رو از بین ببرین و دنیا رو از دست این حیوان ها نجات بدین و تبدیل به یک ناجی برای کره زمین بشین ! خوب حالا حتما میپرسین چه طوری مگه میشه ؟؟ بله که میشه فقط راه پیروزی این دختر بجه در این بازی داشتن اسلحه ای بسیار قوی هست.

در این اسلحه همین طور که در عکس بالا مشاهد کردین سه تا قدرت مختلف رو در اختیار دارین که اولین اون در سمت چپ شبیه یک آیکن لیزر مانند هستش که در صورت استفاده از این آیکون سر اسلحتون به لیزر تبدیل شده و به راحتی هر حیوانی رو میتونین بکشین فقط دقت کنین که که این قدرت و قدرت کناری که شبیه به یک اسلحه دو طرفه هستش زمانی هستن و فقط چند ثانیه میتونین از اون ها استفاده کنین که بعد از چند ثانیه استفاده دوباره ریلود میشن و بعد از ریلود شدن میتونین از اون ها استفاده کنین ! ولی آیکن سومی که شبیه توپ هستش فقط یک دفعه روش کلیک کردین در این واحد انجام میشه و چند ثانیه ای نیست ولی بعد از ریلود دوباره میتونین ازش استفاده کنین !

خوب حالا به توضیح آیکن دومی میپردازیم : این آیکن که شبیه به اسلحه دو طرفه هستش در صورت استفاده از اون یک اسلحه دیگر هم در پشت اسلحه قبلیتون اضافه شده و به راحنی میتونین از جلو و عقب به شلیک کردن بپردازین ، خوب حالا به توضیح سومین آیکون میپردازیم : که این آیکون شبیه به یک توپ هستش که بهتر هستش زمانی مورد استفاده قرار بگیره که دیگه انقدر حیوان رو سرتون ریخته باشه و هیچ طور نتونین از خودتون دفاع کنین که در این صورت اگه از این آیکون استفاده کنین تمام دشمنان موجود در صفحه رو از بین میبرین در یک چشم بهم زدن !

نکته : فقط یک چیزی رو که باید دقت داشته باشین این هستش که در ابتدای این بازی این آیکون ها رو در اختیار ندارین بلکه بعد از بازی کردن و خوب رد کردن مراحل، یک تابلویی به نام Stage دارین که در صورتی بتونین اون رو هی افزایش بدین یعنی اول روی صفر هستش به ۱ افزایشش بدین که در صورتی افزایش پبدا میکنه که خوب بازی کنین و به تعداد ستاره های به دست آمده هم ربط داره میتونین از سه گزینه که در زیر براتون توضیح میدم بهره مند شین در زیر یک عکس از قسمت تابلوی Stage رو براتون قرار میدم :

http://windowsarena.ir/wp-content/uploads/2014/07/8a-300x180.png

خوب حالا بعد از مشاهده این عکس باید بهتون بگم که بعد از افزایش stage تون هر دفع بعد از یک بار افزایش این تابلو بهتون نشون داده میشه که همراه ۳ گزینه نمایش داده میشه که در زیر بهشونن میپردازیم :

اولین گزینه از سمت چپ به نام Damage هستش که در صورت انتخاب کردن این گزینه ۵ درصد به قدرت اسلحتون اضافه میشه که راحت تر میتونین دشمناتون رو از بین ببرین و با انتخاب گزینه دوم به نام Speed سرعت لود شدن تیر رو تو اسلحتون افزایش میدین و با انتخاب گزینه آخر به نام Max Life حداکثر خونتون رو ۵۰ درصد افزایش میده ! فقط دقت کنین که بعد از انتخاب این کزینه ها در اولین بار خود بازی ۳ تا ایکون هایی رو که در بالا براتون توضیح دادم رو بهتون میده !

لینک دانلود بازی Zombie Shooter Defense از استور – ویندوزفون های ۸ و ۸٫۱ – حجم بازی ۲۳ مگابایت

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept