ProShot و SophieLens اپدیت کوچکی دریافت کردند اما در اوایل ۲۰۱۵ اپدیت بزرگی دریافت خواهند کرد

ProShot و SophieLens اپدیت گوچکی دریافت کردند اما در اوایل 2015 اپدیت بزرگی دریافت خواهند کرد

دوتا از برنامه های محبوب عکاسی و ویرایش عکس اپدیت کوچکی را دریافت کردند اما شاید خبر بزرگ و بهتر این باشد که این دو برنامه برای ۲۰۱۵ نقشه ها دارند. ProShot و SophieLens هد رو برنامه های منحصر بفرد در عرصه عکاسی هستند.

تغییرات ProShot نسخه ۵٫۵٫۱

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/f0b96bcb-ec0f-4737-a845-f890dfeacac5?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

  • بهبود رابط کاربری
  • نسخه ۶٫۰ در اوایل سال ۲۰۱۵ منتشر میشود و کلا برنامه برای ویندوز فون ۸٫۱ بازنویسی میشود.

علاوه بر اپدیتی که برنامه دریافت کرد خبر دیگری نیز وجود دارد که برنامه بطورکامل از اول برنامه نویسی میشود و کاملا با ویندوز فون ۸٫۱ همخوانی خواهد داشت.

تغییرات SophieLens HD نسخه ۲٫۱٫۳٫۶۸۰

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/77fd654d-8eaa-4fcb-9f75-5b48e6fc21b9?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

  • افکت هایی که محبوب نبودند و بسیار کم استفاده میشدند حذف شدند و رابط کاربری اکنون بهتر شده است.
  • ایکن برنامه اکنون بصورت شفاف transparent است.
  • در ماه های اینده ویژگی های بسیار زیادی به SophieLens اضافه خواهد شد. از رابط کاربری جدید تا افکت های متنوع و زیبا, کمی با ما صبور باشید چون ما یک تیم بسیار کوچک از برنامه نویسان هستیم.

تغییرات برنامه عکاسی SophieLens برای ویندوز فون کمی بیشتر است از رابط کاربری جدید تا کاشی شفاف و بقیه ویژگی های خوبی که به ان اضافه شده است.

ما شاید در مورد این برنامه ها زیاد صحبت نکرده باشیم اما اگر از مشتاقان عکاسی هستید حتما این دو برنامه را امتحان کنید. برنامه ProShot کنترل های خوبی بر روی تنظیمات عکاسی گوشی میدهد و برنامه SophieLens HD نیز افکت های بسیزا جذاب و دیدنی را داراست.

خرید گیفت کارت مایکروسافت و اموزش خرید نرم افزار از استور ویندوز فون

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept