دانلود برنامه نرخ nerkh ویندوزفون، نرخ لحظه ای ارز، سکه ، طلا و… را مشاهده کنید

دانلود برنامه نرخ nerkh ویندوزفون، نرخ لحظه ای ارز، سکه ، طلا و... را مشاهده کنیدبرنامه نرخ Nerkh یکی دیگر از برنامه های فارسی استور ویندوزفون میباشد که بوسیله آن میتوانید نرخ مواردی همچون طلا، سکه، نفت، فلزات و… را بصورت لحظه ای و آنلاین مشاهده کنید. برنامه نویس این برنامه “امین یاری” است که برنامه های دیگری همچون ” بهترین تقویم شمسی و فارسی Jalali Calendar ” و ” مرجع کامل اطلاعات داروها Iran Drugs ” را نیز برای ویندوزفون منتشر کرده است و محبوبیت خاص خود را دارا هستند.

رابط کاربری برنامه نرخ Nerkh بسیار ساده و کاربردی است و متناسب با ویندوزفون ۸٫۱ ساخته شده است به این ترتیب که شما در صفحه برنامه مجموعه ای از صفحات را دارید و با کشیدن صفحه به سمت چپ و یا راست میتوانید به صفحه دیگر مراجعه کنید. در هر صفحه نیز قیمت موردی خاص نوشته شده بعنوان مثال در صفحه ای قیمت ارزهای آزاد همچون: دلار آمریکا و یورو و… نوشته شده و در صفحه کناری آن که با یک حرکت ساده انگشت بر روی صفحه میتوانید به انجا هدایت شوید قیمت ارز بانکی، و بهمین ترتیب در صفحات دیگر قیمت طلا و سکه و… نوشته شده است.

دانلود برنامه نرخ nerkh ویندوزفون، نرخ لحظه ای ارز، سکه ، طلا و... را مشاهده کنید

یکی دیگر از قابلیت های خوب و بسیار کاربردی برنامه پشتیبانی از کاشی زنده Live Tile است که میتوانید آن را به صفحه اصلی پین کنید. بطور مثال شما میخواهید قیمت طلا و نیم سکه و یورو را داشته باشید. کافیست در قسمت تنظیمات برنامه آنها را بر روی کاشی قرار دهید و آن را هر جای صفحه اصلی که خواستید پین کنید. دیگر لازم نیست به برنامه مراجعه کنید و به قسمت مورد نظر خود بروید بلکه کاشی به صورت زنده آپدیت خواهد شد و قیمت ها بروز بر روی کاشی نمایش داده خواهند شد، در قسمت پایین کاشی نیز تاریخ اخرین آپدیت قیمت ها نوشته میشود.

برخی ویژگی های برنامه که در استور توسط برنامه نویس ذکر شده است:
– نمایش نرخ لحظه ای ارزهای آزاد و بانکی
– نرخ انواع سکه طلا 
– نرخ طلا
– نرخ فلزات
– قیمت نفت
– امکان بروزرسانی اتومات نرخ ها
– نمایش نوتیفیکیشن هنگام بروزرسانی نرخ ها
– نمایش تغییرات قیمت نسبت به روز گذشته
– به روزرسانی سریع از سرور معتبر
– ذخیره ی داده ها تا زمان به روزرسانی بعدی
– قابلیت انتخاب داده های دلخواه برای نمایش در کاشی زنده
– نمایش زمان آخرین به روزرسانی در کاشی زنده و داخل برنامه

✔ لینک دانلود برنامه نرخ nerkh از استور – ویندوزفون ۸ و ۸٫۱ – حجم کمتر از ۱ مگابایت

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept