HTC One M8 ویندوزی قابلیت double-tap گوشی های نوکیا را داراست

HTC One M8 ویندوزی قابلیت double-tap گوشی های نوکیا را داراست

زمانیکه قابلیت double-tap در فوریه معرفی شد یک قابلیت جالب برای گوشی های نوکیا بود که با دوبار ضربه زدن به صفحه گوشی میتوانستید ان را روشن کنید و دیگر نیازی به استفاده از دکمه پاور نبود. در واقع بدون دکمه پاور گوشی خود را روشن میکنید. احتمال این بود که این تکونولوژی نوکیا به دیگر همکاران نیز برسد واکنون در گوشی جدید HTC One M8 ویندوزی نیز وجود دارد و دارندگان این گوشی میتوانند از ان لذت ببرند.

این تکنولوژی در اواسط سال ۲۰۱۳ به ویندوزفون استفاده شد و بسیار کاربردی نیز هست و البته باید توجه داشت که میزان مصرف باتری را کمی نیز افزایش میدهد.

این گزینه در گوشی اچ تی سی Motion Launch نامیده شده که در تنظیمات وجود دارد و میتوانید ان را فعال یا غیر فعال کنید.  درست است که ویژگی بسیار کاربردی و جذابی است اما گاهی نیز برخی بدلیل مصرف باتری ان علاقه ای برای فعال بودن ان ندارند.

این تکنولوزی دیگر منحصر بفرد برای لومیا نیست و شرکتی دیگر نیز ان را داراست. ایا باقی شرکت ها این ویژگی را دنبال خواهند کرد؟امیدواریم.

 

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept