نسخه جدید بازی گربه سخنگو Talking Tom Cat 2 برای ویندوز فون

نسخه جدید بازی گربه سخنگو Talking Tom Cat 2 برای ویندوز فون

دیگر کمتر کسی است که صدایش را به گربه سخنگو معروف تام نگفته باشد و با تقلید صدایش توسط این گربه نخندیده باشد. این بازی سرگرم کننده و جالب خیلی قدمت دارد، ولی از موارد جدید باز نمانده و ویژگی های خوبی اضافه کرده است تا اینکه هنوز هم باعث سرگرمی است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/442bce5f-e596-4706-bd34-87c37192c518?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

اکنون نسخه جدیدتری از بازی گربه سخنگو Talking Tom Cat 2 برای ویندوز فون منتشر شده است که البته رسمی است و توسط همان منتشر کننده اصلی مجموعه نرم افزار های گربه سخنگو یعنی Outfit7 Limited است.

این بازی نسخه کاملتر و بهتری نیست بلکه نسخه اصلی این بازی است که قبلا نیز وجود داشت و البته با ویژگی های بیشتر، برخلاف نسخه قبل گربه ای نیست که بزرگ شود و ان را بزرگ کنید ولی همان گربه قدیمی نسخه های اولیه بزرگتر و خنده دار تر است.اگر نسخه دخترانه این گربه را نیز میخواهید میتوانید خواهر این گربه My Talking Angela را امتحان کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c388f40d-f1bf-4681-be32-aeb4b899ef55?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

قابلیت های مختلفی در این بازی وجود دارد، انجام بازی های کوچک و یا لباس های مختلف برای گربه، تقلید صدای همیشگی و البته یک ویژگی جالب اینکه میتوانید کارهای تام را بصورت ویدیو ذخیره کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید البته این ویژگی اخر برای گوشی هایی با رم ۵۱۲ مگابایت وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ