در بازی Dead Trigger 2 برای ویندوز فون زامبی ها را بکشید

در بازی Dead Trigger 2 ویندوز فون زامبی ها را بکشید

همانطور که قبلا قول ان داده شده بود برنامه نویس Madfinger Games بازی Dead Trigger 2 برای ویندوز فون را منتشر کرد و اکنون بازی رایگان و سبک کشتن زامبی ها به نام Dead Trigger 2 بر روی استور ویندوز فون قابل دانلود است.

در این بازی زیبا شما با اسلحه های مختلف و در محیط های گوناگون باید زامبی ها را بکشید و تا جایی که میتوانید جلو بروید. بازی در ابتدا برای اندروید منتشر شده بود و اکنون با ۳۷ اسلحه مختلف و ۳۳ محیط گوناگون و ۱۰ منطقه و همچنین بیش از ۶۰۰ سناریو مختلف طی اپدیت ها در ویندوز فون نیز موجود است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/f55e7fa4-a1fc-43a4-9ac5-dcd9fa83bdf4?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

شاید بتوان این بازی را محبوب ترین بازی سبک کشتن زامبی ها با بیش از ۳۳ میلیون بازی کننده دانست. وارد دنیایی میشوید که انسان ها رو به نابودی هستند و تاریکی و زامبی ها همه جا را فرا گرفته اند و شما باید دنیا را نجات دهید.

قابلیت بازی انلاین و بازی با دیگر کاربران نیز وجود دارد. کنترل بازی نیز بین دو حالت کنترل لمسی و همچنین کنترل دکمه ای با جوی استیک قابل انتخاب است. در مسابقات هفتگی و تورنمنت ها نیز میتوانید شرکت کنید و جوایز خوبی برنده شوید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/42861c71-9000-4dac-862c-13eae11d97e2?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

بازی Dead Trigger 2 ویندوز فون کاملا رایگان است و برای اجرا به حداقل رم ۱ گیگابایت نیازمند است. حجم دانلود بازی نیز ۵۴۵ مگابایت است.

ارسال یک پاسخ