بازی Endless Runner برای ویندوز فون Fast Outlaw: Asphalt Surfers

بازی Endless Runner برای ویندوز فون Fast Outlaw: Asphalt Surfers

بازی های سبک دوندگی بی نهایت متفاوتی برای ویندوز فون وجود دارند اما دراینجا بازی Endless Runner برای ویندوز فون Fast Outlaw: Asphalt Surfers رامیخواهیم معرفی کنیم. بازی که در همان سبک است ولی با ماشین و گرافیکی زیبا.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/be58638a-6b93-4a01-9e17-5ca52a915d73?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

کافیست ماشین خود را انتخاب کنید و ان را وارد خیابانید کنید. با سرعتی که قبلا هیچ کس نرفته است در خیابان ها حرکت کنید و مواظب ماشین های دیگر باشید. از بین انها حرکت های مارپیچ انجام دهید و تا جایی که میتوانید به جلو بروید.

مسابقه دهید و در بین راه نیز پول و سکه جمع اوری کنید، و میتوانید ماشین خود را هر چه زیباتر و حرفه ای تر کنید. بازی گرافیک قابل قبول و زیبایی دارد و ماشین های فوق العاده ای نیز وجود دارند که از بین انها میتوانید ماشین مورد علاقه تان را انتخاب کنید و هر گونه که دوست دارید ان را شخصی کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/25856d0a-abc1-4ccf-bc2e-18c77d1d84cf?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

بازی جدول بین المللی نیز دارد که میتوانید با دیگران رقابت کنید و امتیاز خود را با دوستانتان مقایسه کنید. متاسفانه بازی ار رم های ۵۱۲ مگابایت پشتیبانی نخواهد کرد.

ارسال یک پاسخ