اپدیت: Asphalt 8: Airborne ویندوز فون با پشتیبانی از Xbox و SongArc با طراحی جدید

اپدیت Asphalt 8 Airborne ویندوز فون با پشتیبانی از Xbox و SongArc با طراحی جدید

Asphalt 8: Airborne ویندوز فون اپدیتی را دریافت کرد و در ان عنوان Xbox Live را دریافت کرد البته در این اپدیت یازده ماشین جدید و کیت و ویژگی های بیشتری نیز اضافه شد.

یازده ماشین از جمله Tramontana XTR و Arrinera Hussarya و همچنین یک کیت حرفه ای که به شما اجازه میدهد تا قدرت ماشین خود را به بالاترین حد خودش برسانید. سه مرحله مسابقه ای جدید پوشیده شده از برف و یک مکان جدید، با شرکت در مسابقه ها و یا خرید داخل بازی میتوانید امکانات جالبی نیز بدست بیاورید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/b670e4ec-f21a-4c73-958e-15ff2fa8677b?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

و اما SongArc ویندوز فون یک بازی موسیقیایی عالی که وعده اپدیت بزرگ ان قبلا نیز داده شده بود اکنون با طراحی جدید و ویژگی های بیشتر اپدیت دریافت کرد. البته فعلا این اپدیت بصورت بتاست و برای کسانی است که بعنوان تستر برنامه ثبت نام کرده اند. اگر شما نیز نمیتوانید انتظار اپدیت اصلی را بکشید باید این فرم را پر کنید و سپس نسخه بتا را دریافت کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/5a95a2e4-25ae-4b74-851a-fe97a41ce4e4?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

طراحی دوباره کامل برنامه  و هزاران موسیقی رایگان برای انتخاب و ویژگی های بسیار بیشتری به این نسخه اضافه شده اند که بزودی به نسخه اصلی اضافه میشوند. اگر در نسخه ازمایشی ثبت نام نکرده اید نسخه ازمایشی را نصب نکنید و نسخه اصلی را داشته باشید تا اپدیت بصورت رسمی منتشر شود.

ارسال یک پاسخ