برنامه Fantasia Painter ویرایشگر عکس عالی برای ویندوز فون

 

علاوه بر برنامه های عکاسی و ویرایش عکس بدنبال یک برنامه ویرایشگر عکس دیگر میگردید؟ برنامه Fantasia Painter ویرایشگر عکس عالی برای ویندوز فون را به شما توصیه میکنیم.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/4a097c0d-06e7-4024-858e-f568af1ccfa1?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

این برنامه عالی نه تنها یک برنامه ویرایش عکس است بلکه برنامه نقاشی نیز هست و میتوانید با ان بر روی عکس ها نقاشی نیز انجام دهید! این برنامه دارای ۳۲ brushes منحصر بفرد و زیباست. حال نکته نقاشی کجاست؟ شما میتوانید تمام افکت های برنامه را بصورت نقاشی بر روی هر قسمتی که دوست دارید پیاده کنید و فقط قسمت های دلخواه افکتر ا بگیرند.

قابلیت های برنامه واقعا بسیار زیاد است و نمیتوان در یک مطلب از انها صحبت کرد، از کاربرد های معمولی و عادی از جمله  برش و چرخش و بزرگنمایی با دو انگشت تا افکت های متوسط از جمله تنظیمات روشنایی و… و در نهایت کارکد حرفه ای با بیش از ۱۰۰ افکت مختلف که حتی شاید وقت نکنید همه انها را ببینید.

 

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/18af8950-064c-423f-a425-fa04d6944892?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

این برنامه هم نسخه پولی و هم نسخه رایگان دارد، اما تنها تفاوت در نسخه ها وجود تبلیغات در نسخه رایگان است، در غیر این صورت نسخه رایگان تمام ویژگی ها و قابلیت های نسخه پولی را داراست. برنامه دارای ۱۶ مگابایت حجم است.

ارسال یک پاسخ