مایکروسافت: ۷۱% نرم افزار های ویندوز فون بر روی دستگاه هایی با رم پایین نصب میشوند

WP81_New_Store_reviews استور جدید ویندوزفون 8.1

مایکروسافت تایید کرد که اکثر برنامه های دانلود شده از استور ویندوز فون یعنی ۷۱ درصد برنامه های ویندوز فون بر روی دستگاههایی نصب شده است که دارای رم ۵۱۲ مگابایت یا کمتر هستند و با سیستم عامل ویندوز فون ۸ و یا ۸٫۱ هستند.

این امار از اپدیت ماهانه برنامه های هر دو استور ویندوز و ویندوز فون بدست امده است. همانطور که همه میدانیم و تعجب کننده نیست لومیا ۵۲۰ در صدر این جدول است و بیشترین دانلود برنامه ویندوز فون را داراست. هفتا از بالاترین گوشی های ویندوز فون که بیشترین دانلود برنامه ها را داشته اند جزو گوشی هایی با رم پایین بوده اند. مایکروسافت میگوید:

“با ۷۱% دانلود ها بر روی گوشی هایی با رم پایین اکنون اهمیت این قضیه مشخص میشود برنامه های خود را برای اجرا بر روی دستگاه هایی با رم پایین هماهنگ کنید. اگر چنین چیزی نمیشود، یک نسخه دیگر از نرم افزار خود منتشر کنید که با رم های پایین سازگار باشد.”

 

مایکروسافت همچنین افزود که ۶۵ درصد برنامه های ویندوز فون اکنون بر روی سیستم عامل ویندوز فون ۸٫۱ نصب میشوند و کمتر از ۵ درصد برنامه ها بر روی ویندوز فون های سری ۷٫x نصب میشوند.

منبع: مایکروسافت

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept