عمومی

فصل جدید فعالیت ویندومگ

سلام خدمت کاربران همیشگی ویندومگ؛

چند نکته هست که میخواستم باهاتون در میان بزارم:

اول اینکه ممنون از همه شما کاربران عزیز که با ایمیل هاتون به ما دلگرمی دادید و مشوقی بودید و هستید برای ادامه فعالیت ویندومگ و همچنین معذرت بابت فعال نبودن ویندومگ در این چند ماه!!

حتما متوجه این مساله شدید که ویندومگ چند ماهی است که از قافله وبلاگ نویسی و برنامه های خودش عقب مونده و کلی (بهتر بگیم همه) ایده ها پشت در اجرا موندند!!! این تاخیر و نبودن بخاطر مسائلی بود که متاسفانه خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم ویندومگ درگیرش شد!

اما با این همه مشکل، با یه خبر خوب امروز اومدم و اون اینکه این بار ویندومگ با عزمی قوی تر و ایده های بیشتر فعالیت خودشو از سر میگیره و توی این راه فقط و فقط به حمایت شما نیاز داریم و مطمئنیم که شما کاربران همیشگی ویندومگ (و همچنین ویندوز آرنا) ما رو تنها نخواهید گذاشت.

نکته بعدی اینکه تیم ویندومگ برای همکاری نیاز به نویسنده و همکاران مشتاق و علاقه مند داره…

نکته بعدی، توی این مدت متاسفانه نتونستیم به سوالات شما جواب بدیم و واقعا بخاطر این مساله از تک تک شما عزیزان عذر میخوام. یکی از ایده هایی که توی اولویت اجرا هستش، راه اندازی بخشی برای پرسش و پاسخ هستش که دیگه هیچوقت سوالی بی جواب نمونه و ویندومگ شرمنده کاربران محترم و عزیزش نشه.

و نکته آخر اینکه، نظر و ایده های شما خیلی خیلی برای ما مهم هست و بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات و ایده های شما هستیم. ایده های خودتو برامون بفرستید یا با نظرات و پیشنهادت خودتون ویندومگ رو بسازید.

مثل همیشه همراه ما باشید…

نظر دهید