عمومی

همکاری با ویندومگ

 با سلام.

همانطور که میدانید، سایت ویندومگ حدودا دو ماه است که به صورت جدی فعالیت خودشو شروع کرده و هدف و برنامه های جدیدی برای ویندومگ تهیه شده است.
ایده این سایت تیر امسال به وجود آمد و شهریور امسال هم راه اندازی شد. راه اندازی این سایت به صورت فردی توسط بنده انجام شد. تا اینجای کار خیلی سعی کردم که برای ویندومگ کم نزارم و خداروشکر تونستم ویندومگ را تا به این جایگاه (که به نظر خودم برای دو ماه فعالیت جایگاه خوبیه) برسونم.
از ابتدای فعالیت این سایت، از ایده تا راه اندازی و تا به امروز، ایده های بسیاری در راستای هدف ویندومگ برای این سایت در نظر گرفتم و تا به امروز یکی دو مورد از آنها را اجرا کردم. ولی هنوز ایده های زیادی هست که به مرحله اجرا نرسیده و ایده های بسیاری هم هنوز در مرحله ایده ذهنی باقی مانده اند.
این را هم نباید نادیده بگیرم که تیم ترجمه آقای معصومیان نیز در این مدت با ترجمه هاشون به من خیلی کمک کردند و در ارائه مطالب با بنده همکاری داشتند.
با بیشتر شدن محبوبیت مایکروسافت و محصولاتش در بین کاربران ایرانی، وظیفه و مسئولیت من و ویندومگ بیشتر از قبل شده و هم اکنون وقت آن است که ویندومگ به صورت تیمی اداره شود تا بتواند با قدرت بیشتری به کار خودش ادامه دهد.
بنده در این سایت اهداف بزرگی رو دنبال می کنم و ایده های بسیاری دارم و مطمئن هستم اگر سایت با یک تیم قوی اداره شود می توانیم تمام ایده ها را اجرا کینم و به تمام اهداف خود و موفقیت های بزرگی برسیم.
اولین هدف من این است که به روزی برسیم که دیگر ترجمه کننده نباشیم، بلکه تولید کننده محتوا باشیم.
طبیعی است که بنده به تنهایی نمی توانم همه این ایده ها را اجرا کنم و به این اهداف دست پیدا کنم وتنها با یک تیم منسجم می توان به این اهداف دست پیدا کرد.

افرادی که فعلا برای بخش های مختلف سایت نیاز است :
نویسنده و مترجم برای تمام بخش های سایت (هر نویسنده و یا مترجه می تواند در هر بخشی که اطلاعات بیشتر و یا بخشی که به آن علاقه دارد فعالیت کند.)
گرافیست برای انجام طراحی های لازم برای بخش های مختلف و برای نیاز های سایت.

شرایطی که باید نویسنده مورد نظر داشته باشه :
اخلاق حرفه ای و تیمی
تسلط نسبی به زبان انگلیسی
تجربه کافی در وبلاگ نویسی و نوشتار مناسب
آشنایی با سیستم محتوای وردپرس
آشنایی کامل با محصولات مایکروسافت (مخصوصا محصولاتی که می خواهید در زمینه آن فعالیت کنید)

شرایط مادی :
متاسفانه هنوز سایت به مرحله ای نرسیده است که باز کشت مالی داشته باشد. درآمد اصلی در آینده از تبلیغات خواهد بود. به امید خدا هر وقت سایت به در آمد رسید نویسنده ها نیز از آن سهمی خواهند داشت.
درآمد بخش هایی که در آینده در سایت اجرا خواهد شد صرف هزینه های جاری سایت می شود و زمانی که به مرحله بازگشت مالی مناسبی برسند نویسنده ها نیز از آن سهمی خواهند داشت.
کسانی که شرایط ۱ تا ۵ را دارند و تمایل به نویسندگی در سایت را دارند یک مشخصات از خود و توضیحاتی در رابطه با موارد ۱ تا ۵ که تا چه حد تسلط دارند و اگر تجربه ای نیز دارند ذکر کنند و به ایمیل زیر ارسال نمایید. (مشخصات حاوی نام، سن و رشته دانشگاهی نیز باشد)
ممکن است برای هر بخش بیش از یک نویسنده انتخاب شود.

Email : info@windomag.com

با تشکر

1 نظر

نظر دهید