لومیا Denim عکاسی را وارد مرحله جدیدی می کند

لومیا Denim عکاسی را وارد مرحله جدیدی می کند

پس از ارسال ویدیو نحوه نصب آپدیت دنیم توسط مایکروسافت بر روی اینترنت ، کاربرانی که این آپدیت را دریافت کردند و بر روی گوشی های لومیای خود نصب کردند قابلیت های آن را مورد بررسی قرار دادند که یکی از این قابلیت ها که دچار تغییرات زیادی شده است بخش دوربین است . یکی از کاربران لومیا ۹۳۰ پس از دریافت آپدیت دنیم عکس هایی را گرفته که نشان از عملکرد فوق العاده دوربین پس از انجام عمل به روزرسانی را نشان می دهد. لومیا Denim عکاسی را وارد مرحله جدیدی می کند با ما همراه باشید.

WP_20141214_15_04_55_Rich

همانطور که شما می دانید اپدیت دنیم به همراه خود ویژگی های جدیدی را به همراه خود داشته که از جمله آنها می توان به الگوریتم های تصویربرداری جدید ، افزایش سرعت آماده به کار شدن دوربین ، فیلم برداری با کیفیت ۴k استفاده از HDR به صورت خودکار ، فلش داینامیک و تغییرات دیگر که کلا عملکرد دوربین را به صورت افزونی بالا برده است . (برای دیدن عکس ها در اندازه اصلی بر روی انها کلیک کنید.)

WP_20141203_14_56_17_RawWP_20141204_10_19_19_Raw WP_20141203_15_29_32_Rich
هر چند دوربین لومیا ۹۳۰ توان رقابت با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی لومیا ۱۰۲۰ را ندارد اما یکی از کاربران پس از دریافت آپدیت دنیم نشان می دهد که دوربین لومیا ۹۳۰ عکس هایی با کیفیت فوق العاده بالا را ثبت می کند شما می توانید عکس ها را در پایین مشاهده کنید.

همانطور که از چند روز گذشته به روزرسانی دنیم برای لومیا هایی  ۵۲۰، ۵۲۵ ، ۵۲۶، ۶۲۵، ۷۲۰ ،۷۲۰T ، و لومیا ۱۳۲۰ با رام چین و لومیا ۹۳۰ با رام های مختلف منتشر شده انتظارداریم تا اوایل ژانویه به طور گسترده ای مایکروسافت به روزرسانی دنیم را برای تمام گوشی های لومیا منتشر کند.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept