به ما ایده بدید!

ایده ها، نطرات، پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. حتی شما می توانید درخواست های خود در زمینه معرفی برنامه یا بازی، نقد و بررسی دستگاهی خاص، آموزش و یا هر مورد دیگری را برای ما ارسال کنید تا برای شما در ویندومگ منتشر کنیم.

ما برای این بخش، سرویس خاصی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم بهتر از ایده ها، نظرات و پیشنهادات شما استفاده کنیم و برنامه ریزی به تمام درخواست های شما پاسخ دهیم.

سرویسی که ما برای این بخش در نظر گرفته ایم، Trello است. این سرویس که یک برنامه تحت وب است، مانند یک تخته وایت برد عمل میکند که هر کاربر می تواند نظرات و درخواست های خود را بر روی آن بنویسد.

شما با این سرویس به راحتی میتوانید با ما در ارتباط باشید، نظرات، پیشنهاد ها و درخواست های خود را برای ما ارسال کنید و همچنین از روند اجرای آن با خبر شوید.

اکثر کاربران با این سرویس آشنایی دارند ولی برای کسانی که هنوز با این برنامه کار نکرده اند، ما آموزشی را تهیه کرده ایم که روش استفاده از این سرویس را برای شما توضیح می دهد.

آموزش استفاده از Trello:

ابتدا برای ورود به تخته ویندومگ در Trello بر روی آدرس زیر کلیک کنید:

Windomag Board on Trello

در صفحه ویندومگ در Trello شما با محیط زیر رو به رو می شوید:

برد اصلی ویندومگ در Trello راه اندازی شد.

در این صفحه ستون هایی وجود دارد که هر کدام از آنها مربوط به یک موضوع می باشد. ستون های: نظرها، پیشنهادها، ایده ها، درخواست ها، در حال تهیه و آماده سازی، آماده انتشار، منتشر شده.

هر کدام از این ستون ها برای موضوع خاصی هستند که هم از نام آنها پیداست و هم در زیر هر عنوان، توضیح کوتاهی در مورد آن ستون نوشته شده است.

برای درج کارت در هر ستون، بر روی لینک Add a card در انتهای هر ستون کلیک کنید. عنوانی برای کارت خود بنویسید و Enter را بزنید. کار شما ایجاد شد!

حالا برای اینکه توضیحاتی بیشتری به کارت اضافه کنید، بر روی کارت کلیک کنید. صفحه باز خواهد شد که در آن امکانات مختلفی فراهم شده است.

نظرات، پیشنهادها، ایده ها و درخواست های خود را در Trello برای ما ارسال کنید.

با کلیک بر روی Edit the description می توانید توضیحات بیشتری به کارت خود اضافه کنید. همچنین نظراتی که کاربران دیگر بر روی کارت شما بنویسند هم از ظریق همین صفحه قابل مشاهده است. همچنین کاربرات می توانند به کارت ها رای بدهند و کارت هایی که رای بیشتری بگیرن در اولویت انتشار قرار خواهند گرفت.

به همین راحتی شما نظر، پشنهاد، ایده و یا درخواست خود را برای ما ارسال کردید. فقط یادتون باشه حتما به این صفحه سر بزنید تا به نظرات کاربرات پاسخ بدید، از روند انجام آن با خبر بشید و …

همچنین یه خبر خوب براتون دارم که به زودی بهتون اعلام میکنم. این خبر مرتبط با همین موضوع است… پس از همین امروز از Trello استفاده کنید و نظرات، پیشنهاد ها، ایده ها و درخواست هاتون رو برای ما ارسال کنید…

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://trello.com/b/H5PyzQo5/windomag-blog-ideas” icon=”” target=”true”]به برد ویندومگ در Trello بپیوندید[/button]